Kaip plonas automobilio stiklas (galva ir galas)?

Automobilių dujų įranga

Klausimas, kaip tonas iš mašinos stiklas ateina labai dažnai - ypač vasarą, ir tai ne visada apie tamsus filmas, bet ir apie athermal filmas, kuris dažnai eina Europos Sąjungos normas. Geros naujienos yra tai, kad teorinė dalis tonavimo automobilio langų pati yra labai paprasta ir susideda iš kelių žingsnių. Tačiau praktikoje, ne kiekvienas gali grimzdimo stiklo su plėvele savo iš pirmo laiko, ir jei pusė stiklo yra lengviau atspalvį dėl jo dydžio, priekinio stiklo ir galinio lango yra daug sunkiau plonas, nes jie yra platus kvadratinės ir kreivos.

Stiklų tamsinimas

Kino langu tamsinimas yra daug lengviau įklijuoti pradedantiesiems savo pirmąją patirtį Glass glass toning mašina, bet apskritai, į įdėjimą daugiau žingsnių, ir taip pat turi praleisti daugiau laiko jį. Be to, plėvelės tonavimo atveju yra daugiau galimybių vėlesniems defektams, santuokai ar netinkamai atlikto darbo pasekmėms (plėvelės klijavimas, jos debesuotumas, burbuliukų atsiradimas, tiesiog plastiškumo pokytis ir kt.). Bet tai yra daug lengviau pašalinti plėvelės tonavimo tada nei purškiamas.

Beje, galite nusipirkti gatavų tamsintas akinius iš savo automobilio ar bet kur iš neoficialių atstovų prekiautojas. Tačiau reikia nepamiršti, kad jis yra gana brangus, ir apima darbą keičiant tamsintas akinius. Be to, jei persigalvojote ir norite grįžti visiškai skaidrūs langai į automobilį, jums teks iš naujo atlikti visą procedūrą dėl pakeitimo. Tai daug lengviau plonas esamus langus. Gebėjimas atspalvį automobilio langai yra specializuotų parduotuvių dviejų formų-skaidrios patamsėjęs filmas, kuris lazdos ant stiklo lango viduje, arba purškimo forma aerozolių gali būti forma.

Privalumus ir trūkumus turi abiem atspalvių. Tonavimo purškalas yra brangesnis, bet tai greičiau taikyti, ir apskritai purškalas suteikia geriausią rezultatą ant langų, kurie yra išlenkti. Iš purškimo neigiama, tačiau tai, kad jei jūs neturite atspalvių mašina tokiu būdu anksčiau, rezultatas bus nevienalytė tonali stiklo srityse lengvesni ir tamsesnė, nes jums nebus suteikta galimybė taikyti purškimo puikiai tolygiai ant stiklo. Purškimo atspalvių yra įvairių spalvų: pilka, žalia, mėlyna, aukso ir net su veidrodžio efektas.

Žemaitija naudinga informacija - Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Plunge...